Corsair, yeni oyun kulaklığı HS60 Haptic’i satışa sunuyor.

Corsair, HS serisi PC kulaklıklarının en son üyesi olan Corsair HS60 Haptic’i piyasaya sürdü. HS60 Haptic, Taction Technology tarafından geliştirilen haptic bass özellikli hoparlörleri barındırıyor. Yeni özellik ile birlikte Corsair, oyuncular için hassas bir ses deneyimini hedefliyor. Taction Technology tarafından geliştirilen bass özelliği, dokunsal geri bildirimi kullanarak alt frekansları geliştiriyor. Böylelikle daha hassas bir deneyim sunabiliyor.

HS60 Haptic, bir çift 50 mm neodimyum ses sürücüsü ve tamamen çıkarılabilir, gürültü engelleme destekli bir mikrofonla beraber kullanıcılara sunuluyor. Ayarlanabilir kulak kapakları, hafızalı köpük ile donatılmış. Ayrıca kulaklığın yapımında alüminyum kullanılarak daha sağlam bir yapı elde edilmiş.

Corsair HS60 HAPTIC
Corsair HS60 HAPTIC

Tasarım konusunda da iddialı olan kulaklık, kendine has kamuflaj deseniyle oyunculara sunulacak. Tasarıma ek olarak, kulaklık üzerinde bulunan tuşlarla oyunu durdurmadan ses seviyesi ayarlama esnekliği de sunulduğunu belirtelim.

PC’ye USB aracılığı ile bağlanan HS60 Haptic oyun kulaklığı, Corsair iCue yazılımıyla kontrol edilebiliyor. Oyuncular, yazılımda bulunan özel ekolayzer ayarları ve daha fazlasıyla kişisel bir kullanım oluşturabilecekler.

Corsair HS60 HAPTIC
Corsair HS60 HAPTIC

Garanti konusunda da ürünün arkasında durduğunu belirten Corsair, müşteri hizmetleri aracılığıyla her türlü sorun için destek vermeyi taahhüt ediyor. Ayrıca, satın alımın ardından iki yıl boyunca geçerli olacak bir garanti de bulunuyor.

Son olarak, Corsair HS60 Haptic satış fiyatının önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirtelim.