CORSAIR, yeni nesil hepsi bir arada sıvı soğutucularını piyasaya sürdü. Yeni H100i ELITE CAPELLIX, H115i ELITE CAPELLIX ve H150i ELITE CAPELLIX sıvı soğutma modelleri, CAPELLIX LED’lerle güçlendirilmiş canlı RGB aydınlatma ile geliyor.

Üç yeni iCUE ELITE CAPELLIX soğutucusu, RGB pompa, bölünmüş akışlı bakır plaka ve ML RGB Serisi fanlar ile donatılmış. Bunlara ek olarak soğutucular güç tasarruflu CAPELLIX LED’ler, iCUE Commander CORE Smart RGB Aydınlatma ve Fan Hızı Kontrol Cihazı ile geliyor. H100i ELITE CAPELLIX, H115i ELITE CAPELLIX ve H150i ELITE CAPELLIX, 240 mm, 280 mm ve 360 mm’lik radyatör boyutlarıyla yeni nesil Intel ve AMD CPU’lar da dahil olarak geniş uyumluluğa sahip.

CORSAIR iCUE ELITE CAPELLIX sıvı soğutucu

Yeni nesil sıvı soğutucuların pompları yük altında 20 dBA’dan daha az ses gürültüsü üretirken 0,82 L / dk’ya kadar bir akış hızı sağlıyor. Ayrık akışlı bakır soğuk plaka, CPU’nuzdan ısıyı hızla emerken, güçlü ML RGB Serisi fanlar ise radyatördeki bu ısıyı dağıtmakla görevli. Ayrıca söz konusu bu fanlar PWM kontrolü destekliyor ve 2400 RPM’e kadar hızlanabiliyor.

iCUE ELITE CAPELLIX soğutucular, pompa kafasındaki 33 CAPELLIX LED sayesinde bir CORSAIR soğutucusunda şimdiye kadar görülen en parlak, en yoğun RGB aydınlatmasını sağlıyor. CAPELLIX LED’ler geleneksel LED’lere göre daha parlak parlar ve daha az güç tüketiyor. Ayrıca H100i ve H115i’de bulunan ML RGB dahil bu soğutucularda toplam 49 LED, H150i’de bulunan ML RGB fan ile de H150i modelinde toplam 57 LED adreslenebilir LED bulunuyor.

CORSAIR iCUE ELITE CAPELLIX sıvı soğutucu

Kurulumu her zamankinden daha kolay hale getiren bu soğutucular, PWM ile fan hızı, pompa devir hızı ve aydınlatma kontrolü sunan yeni CORSAIR iCUE Commander CORE kontrolcüsünü içeriyor. iCUE Commander CORE ve CORSAIR iCUE yazılımıyla, tek bir sezgisel arayüzden fan ve pompa hızlarını ayarlayabilir, bir iCUE ELITE CAPELLIX soğutucunun RGB aydınlatmasını tüm iCUE uyumlu cihazlarla kontrol edebilir ve senkronize edebilir, CPU ve soğutucu sıcaklıklarını da izleyebilirsiniz. Ayrıca sistem minimum yük altındayken, sıfır RPM modunu da etkinleştirebilirsiniz.

CORSAIR iCUE ELITE CAPELLIX sıvı soğutucu

Her iCUE ELITE CAPELLIX soğutucusu, Intel LGA 1200 / 115x, AMD AM4 ve AMD sTRX4 dahil tüm modern Intel ve AMD soketlerine uyumludur ve aletsiz bir montaj braketi içeriyor.

CORSAIR iCUE ELITE CAPELLIX Satışa Çıkış Tarihi ve Garanti Kapsamı

CORSAIR H100i ELITE CAPELLIX, H115i ELITE CAPELLIX ve H150i ELITE CAPELLIX, CORSAIR web mağazasından, yetkili perakendeciler ve distribütör ağından satışa sunuldu. Ayrıca bu modeller dünya çapında 5 yıl garanti ile destekleniyor.