Ana sayfa Etiketler IPhone

Etiket: iPhone

iPhone’daki Kilit Ekranı Düğmeye Basmadan Açılabilir Mi?

iOS 10 işletim sistemi ile beraber iPhone markalı telefonlara pek çok özellik eklenmiş bir halde.

iPhone Manuel Operatör Seçimi Nasıl Yapılır?

iPhone telefonunuz içerisinde operatörlerle ilgili ayarı manuel bir şekilde seçmeniz gerekir ise alt kısımda detaylı bir şekilde anlatmış olduğumuz işlemleri yaparak operatörü kolay bir şekilde değiştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere iPhone VPN İle Nasıl Girilir?

VPN uygulamaları internet üzerinde erişime yasaklanmış haldeki internet sitelerine farklı ülke üstünden bağlanmanızı sağlamakta bulunan aracı uygulamalar olarak öne çıkmaktadır.

iPhone Sim Kartında Bulunan Kişiler Rehbere Nasıl Aktarılabilir?

Eski telefonunuz içerisinde sim kart rehberinde yer alan numaralarınızı problemsiz bir şekilde iPhone telefonunuza ekleyebilirsiniz, bununla ilgili yapmanız gerekli olan işlemleri yazının alt kısmında bulabilirsiniz.

iPhone Nasıl Daha Hızlı Şarj Olabilir?

iPhone model telefonunuzu normal zamanından daha kısa zamanda şarj etmenizi sağlayabilecek birkaç yöntemle telefonunuzu çok daha kısa zamanda, daha hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

iPhone Ekranı Parmak İziyle Nasıl Açılabilir?

iPhone kilit ekranının açılabilmesi amacıyla en güvenli yöntemlerden bir tanesi Apple şirketinin parmak izi teknolojisine vermiş olduğu ad Touch ID sistemi olarak öne çıkıyor.

iPhone Modellerindeki Cihazınızı Nasıl Hızlı Şarj Edebilirsiniz?

Bazı durumlarda acele ettiğinizde telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj etmeyi isteyebilirsiniz. Bu amaçla alternatif bir kaç tane yöntem paylaşmak istiyoruz.

IOS 11 İle Gelen Pek Bilinmedik Özellikler

IOS 11 güncellemesi ile birlikte çok sayıda yeni özellik iPhone ve iPad'lere geldi. Eklenen yeni özellikleri keşfetmek için konumuzu okumaya devam edebilirsiniz. İşte IOS 11...

YENİ HABERLER

Home Tuşu Olmayan iPhone 8’de Siri Nasıl Çalışıcak

iPhone 8 modelinin tanıtımına artık sayılı günler kaldı. Buna göre Apple tarafından iPhone 8 modelinin 12 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan lansman doğrultusunda tanıtılacağı...