14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Fujitsu ActivateNow küresel dijital etkinliği, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarında bir sonraki adımı atmalarını sağlamak için bir katalizör gibi tasarlandı.

14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Fujitsu ActivateNow, uzman konuşmacıları ve derin içerikleriyle tanınan Fujitsu etkinliklerini yeni bir formata taşıyor. Program, işletmelerin dijital dönüşüm ve inovasyon için değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Fujitsu, COVID-19 salgınından sonra normalleşmeye dönüşün sağlanmasının insan odaklı inovasyon, dijital dönüşüm ve karşılıklı güvenle oluşabileceğine inanıyor. Bu sebeple, Fujitsu ActivateNow’un ana teması “Güven” olarak belirlendi. Bu yıl iş dünyasında ve toplum genelinde yaygın bir belirsizlik duygusu hakimken Fujitsu, kolektif bir geleceği güvenle inşa etmek için benzersiz bir fırsata sahip olduğumuza inanıyor.

Japonya, Tokyo ve Almanya’nın Münih kentinde her yıl düzenlenen Fujitsu Forum etkinliklerinin gördüğü ilgiye dayalı olarak tasarlanan Fujitsu ActivateNow, Fujitsu’nun üst düzey liderlerinden, teknoloji uzmanlarından, müşterilerinden, iş ortaklarından ve yüksek profilli düşünce liderlerinden bilgi, yaklaşım ve en iyi uygulamaları aktarıyor.