8 Ekim tarihinde tanıtılacağı açıklanan Samsung Galaxy F41’in bazı temel özellikleri resmi olarak açıklandı.

Hatırlarsanız, Samsung Galaxy F serisinin varlığını yapmış olduğu açıklamayla beraber doğrulamıştı. Bugün ise teknoloji devi F serisinin ilk üyesi olacak olan Samsung Galaxy F41‘in bazı teknik özelliklerini açıkladı. Peki, Samsung Galaxy F41 özellikleri ile kullanıcılara neler sunacak? Gelin, Samsung’un açıklamasına yakından göz atalım.

Samsung Galaxy F41 Özellikleri Belli Oldu

8 Ekim’de tanıtılacağı açıklanan Galaxy F41‘in tasarımı ve bazı temel özelliklerini açıklayan Samsung, bu kısımda yeni nesil telefonun 6.000 mAh boyutundaki bir bataryayla beraber geleceğini doğruladı. Bunun haricinde damla çentikli sAMOLED bir ekranın üzerine kurulacağı açıklanan telefonun, aynı zamanda parmak izi okuyucusunun da cihazın arka tarafında yer alacağını görmekteyiz.

Samsung Galaxy F41 özellikleri Şimdilik, Samsung yeni nesil cihazın özellikleri ile ilgili detaylı bir açıklama yapmadı. Ancak daha önceden yapılan sızıntılarla beraber serinin yeni üyesinin 6 GB RAM ile beraber geleceği iddia edilmişti.

Aynı zamanda Exynos 9611 işlemcisinden de güç alacağı ifade edilen modelin üçlü kamera kurulumuna da ev sahipliği yapacağı belirtilmişti. Bu kısımda ise 64 MP çözünürlüklü ana kameraya sahip olacağı söylenen telefonun, aynı zamanda ultra geniş açılı ikincil bir kamerayı da bünyesinde bulunduracağı ifade edilmişti.